Meie emad ja lapsed

NUPPI piimasegusid toodetakse Eestis, ökoloogiliselt puhtas piirkonnas – Raplas.
Piimatöötlemistehase ajalugu ulatub aastasse 1939, mil naabertaludest toorpiima koguti ja sellest erinevaid piimatooteid valmistati.
Tänapäeval on tootmistehas täielikult spetsialiseerunud imiku piimasegude valmistamisele. Toodetakse piimasegusid lastele alates sünnist kuni kolmanda eluaastani ning piimasegu rasedale ja imetavale emale.

Meie tooted Kontaktid

Piimasegu valmistamise ja säilitamise nõuded.

Paljud emad ei valmista piimasegu vastavalt juhistele. Analüüsime peamisi vigu. Miks on oluline valmistada piimasegu täpselt vastavalt juhistele ja järgida toitumistabelit, kui meditsiinitöötaja ei ole määranud teisiti?

Peamised vead

Valmistamise nõuded

Korduma kippuvad küsimused

Siia oleme kokkukogunud vastused NUPPI toodete kohta kõige sagedamini esitatavatele küsimustele. Lisaküsimusi saate edastada tagasiside vormi kaudu ja me vastame neile hea meelega.

Küsimused/Vastused

Что такое лютеин

Почему наличие лютеина в смеси так важно и для чего он нужен ребенку.

Во время внутриутробного развития плод получает лютеин своей мамы, после рождения —из грудного молока. Однако, его содержание варьируется в зависимости от рациона питания беременной и кормящей женщины. Если вы не кормите грудью, то единственным источником лютеина становится детское питание, а для новорожденных и детей до года — это молочные смеси.

Лютеин помогает правильно формировать зрение и поддерживать здоровье глаз у новорожденных.

Читать подробнее

Prebiootikumid ja probiootikumid imikutoidus

Väga oluline on imiku normaalse soole mikrofloora moodustumine – sellest sõltuvad lapse seedeprotsessid, hea enesetunne ja käitumine. Soole loodusliku mikrofloora taastamiseks on kaks võimalust: probiootikumide ja prebiootikumide kasutamine. Probiootikumid on kasulikud bakterid, mida organism saab vaid toiduga ja prebiootikumid on kiudained, mis toimivad probiootikumide “toiduna”.

Loe rohkem

Miks on imikute piimasegud nummerdatud?

Piimasegude nummerdamine hõlbustab lapsevanemal õige piimasegu valimist vastavalt imiku vanusele. Imiku piimasegu nr.1 sobib alates sünnist, jätkupiimasegu nr.2 alates kuuendast elukuust ja väikelaste piimasegu nr. 3 alates 12. elukuust.
Mis poolest erinevad piimasegud nr.1, 2 ja 3?

Loe rohkem

нуппи банка картон

мама кормит ребенка

NUPPI GOLD 3 on väikelastele alates 12. elukuust

Väikelaste piimasegu nr.3 aitab tasakaalustada väikelapse organismis võimalikku vitamiinide ja mineraalainete puudust ning asendab osaliselt tema toidulaual lehma- või kitsepiima.

Loe rohkem