AS Solbritt est

About factory

АS Solbritt – ettevõte, mis on spetsialiseerunud imiku piimasegude tootmisele. Kasutades aastatepikkust töökogemust, lõi АS Solbritt piimal põhinevad imikute piima- ja jätkupiimasegude sarja NUPPI® , mis on mõeldud nii tervete kui ka erivajadustega imikute toitmiseks alates sünnist kuni kolmanda eluaastani.  


AS Solbritt järgib oma tootmises ja toodete realiseerimisel rangelt Maailma Terviseorganisatsiooni soovitusi. 

Ettevõttes on rakendatud range kvatiteedikontroll ja seda alates vaid Euroopast ostetud tooraine puhul kuni valmistoodanguni, järgides viimaseid rahvusvahelisi standardeid ja õigusakte vastavalt Alimentarius koodeksile ja HACCP´ile. Tootmine on sertifitseeritud vastavalt ISO 9001:2015.


AS Solbritt omab EU sertifikaati kuna on esitanud seaduse poolt nõutavad teated õigeaegselt, maksnud nendega seotud maksud ja ettevõttel on kehtiv registreerimisnumber.
 
Rakendades uusimaid teaduse ja tehnika saavutusi ja kasutades vaid Euroopast pärit kõrgekvaliteedilist toorainet, toodab AS Solbritt tooteid kõige nõudlikumale ja tundlikumale tarbijale. 
 

solbritt

Мeie hoolitseme oma laste tervise eest – nemad on meie tulevik!
Meie väärtused:
– NUPPI® tooted on toodetud keskkonnasõbralikus Eestis ülikvaliteetsest toorainest
– NUPPI® tooted on valminud koostöös Eesti lastearstide ja TTÜ spetsialistidega
– Tootmisprotsessis kasutatakse sertifitseeritud rohelist energiat (Roheline Energia) – 100% taastuva elektrienergia allikad (hüdroelektrienergia, tuule-energia ja päikesepaneelid)


NUPPI® tooted on väljatöötatud vastavalt Euroopa Liidu nõuetele.
Toodete kvaliteet ja ohutus:
– Rahvusvahelised standardid
– Euroopa standardid
– Venemaa standardid
– Tunnustatud Maitse ristikumärgid
– Halal sertifikaadid

NUPPI – emade abistamise kunst!       !

solbritt